1994 yılında İstanbul’da doğdum. Liseyi Cağaloğlu Anadolu Lisesi‘nde okuduktan sonra, 2013 yılında Boğaziçi Üniversitesi‘nde Makine Mühendisliği lisans programına başladım. Aynı üniversitenin Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi yüksek lisans programını 2022 yılında tamamladım.

Girişimcilik sevdasına lise sıralarında kurduğum kucukelmakurdu.com isimli blog sayfası ile başladım. Üniversite yıllarında ise bu alandaki denemelerim arttı. Profesyonel anlamdaki ilk girişimcilik yolculuğum ise 2017 yılında İmece‘den 120.000 TL hibe almaya hak kazanan sosyal girişim Mektepp ile başladı.

Girişim denemelerinin haricinde üniversite yılları pek çok kulüp faaliyeti ve proje ile geçti. BYV, IBPF, BÜMATEK, COMPEC, BUPARK dahil olduğum ekiplerin sadece bir kısmı. Tüm bunların yanı sıra okurken yarı zamanlı çalıştığım hızlandırma programı Albaraka Garaj ile de girişimcilik dünyasına farklı bir pencereden bakma fırsatı elde ettim.

Üniversiteden mezun olduktan hemen sonra savunma/havacılık alanında profesyonel bir kariyer yolculuğuna başladım. Altınay Savunma ve TAAC Havacılık firmalarında üç yıla yakın bir süre iş geliştirme ve proje yönetimi özelinde çalışmalarda bulundum.

2022 yılının başında kabaran girişimcilik sevdası ile havacılık alanındaki kariyerimi sonlandırdım. Bir yandan kurucusu olduğum Mektepp‘e tam zamanlı olarak vakit ayırıp bir yandan da yeni kurduğum Gantt Office isimli proje ofisinde bambaşka bir deneyim inşa etmeye başladım. Hali hazırda tam zamanlı olarak bu iki girişimle ilgileniyor, bir yandan da irili ufaklı pek çok girişim ve sosyal girişime profesyonel anlamda destek olmaya devam ediyorum.

Tıpkı girişimcilik gibi içerik geliştirme konusu da çok eskiden gelen bir tutkumdu. Bu doğrultuda kişisel blogum ve Çeyrek Saat isimli podcast kanalım ile deneyimlerimi paylaşmaya devam ediyorum. Sosyal medyada ise LinkedIn‘i hem profesyonel hem de aktif olarak kullanıyorum.

Organizasyonunda Yer Aldığım Programlar

Konuk ve Konuşmacı Olduğum Programlar

Basın Yansımalarım