Bendeniz ve sevgili dostum Ahmet Safa Orhan ile birlikte çektiğimiz Podcast serimiz Çeyrek Saat‘e hoş geldiniz.

Podcast Nedir? Nasıl Dinlenir?

Daha önce hiç podcast dinlemediyseniz, her şeyden önce burada durup sizi Podcast Nedir? Nasıl Dinlenir? başlıklı yazıma yönlendireyim. Bu yazıyı okuduktan sonra tekrar Çeyrek Saat sayfasına dönüp, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz 🙂

Çeyrek Saat’i Nasıl Dinleyebilirim?

Herkesin Podcast dinleme alışkanlıkları ve kullandıkları platformlar da farklı olduğu için Çeyrek Saat’te olabildiğince çok platform üzerinden yayın yapmaya çalışıyoruz.

Ek olarak Twitter üzerinden Çeyrek Saat‘i takip edip yeni bölümler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda öneri ve eleştirilerinizi de yine Twitter üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Abone olmayı unutmayın!

Bölümler

Çeyrek Saat’te şu ana kadar yayınlanmış bölümlerin detaylı arşivine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

7. Kadir Köymen ile Muhabbete Devam

Çeyrek Saat’in altıncı bölümünde Kadir Köymen ile başladığımız muhabbete devam ediyoruz. Kadir Köymen’in çalışmaları hakkında merak edilen soruları yöneltiyoruz.

Yayın Tarihi: 4 Temmuz 2020

6. Tekrarlı Hedefler ft. Kadir Köymen

Çeyrek Saat’in altıncı bölümünde konuğumuz Kadir Köymen ile “Tekrarlı Hedefler” üzerine konuştuk.

Yayın Tarihi: 28 Haziran 2020

5. Her Şeyi Loglamak

Çeyrek Saat’in beşinci bölümünde çevremizdeki verileri otomatik veya manuel olarak kayıt altına almayı konuşuyoruz.

Yayın Tarihi: 17 Haziran 2020

4. Seksen Yirmi (Pareto Prensibi)

Çeyrek Saat’in dördüncü bölümünde “Seksen Yirmi” kuralı olarak da bilinen Pareto prensibini tartışıyor ve hayatımızdaki örnekleri üzerine konuşuyoruz.

Yayın Tarihi: 3 Haziran 2020

3. Çapa Etkisi

Çeyrek Saat’in üçüncü bölümünde “Çapa Etkisi”ni konuşuyoruz. Safa bir yandan konuyu anlatırken, bir yandan da Muammer üzerinde canlı deney yapıyor.

Yayın Tarihi: 8 Mart 2020

2. Motivasyon, Hedefler ve Daha Fazlası

Çeyrek Saat’in “Motivasyon, Hedefler ve Daha Fazlası” isimli ikinci bölümünde, Kitlesel Motivasyon üstüne bir kaç kelam ettikten sonra Bullet Journal ve SMART’a değinerek bitiriyoruz.

Yayın Tarihi: 7 Şubat 2020

1. Kitlesel Motivasyon

Çeyrek Saat’in “Kitlesel Motivasyon” isimli ilk bölümünde, kişinin kendini motive etmesine yardımcı olabilecek ve bu sürece arkadaşlarını da dahil edebileceği bir sistem üzerine konuşuyoruz.

Yayın Tarihi: 19 Ocak 2020

İyi dinlemeler!

Come here we provide you designable online baseball jersey maker bring you glory & pride. Great shopping for online baseball jersey maker They Use Their Method To Create Their World!.