Bugüne kadar bireysel veya bir takımın parçası olarak yaptığım çalışmaları, bu sayfada bir başlık altında toplamaya çalıştım. Bu derleme ile hem kendi meşgalelerimi bir arada değerlendirme fırsatı bulmayı hem de benzer işler denemek isteyenler için bir öngörü sunabilmeyi hedefliyorum.

Öte yandan bu sayfada kısa kısa değindiğim bu çalışmaları Bi’ Çalışma kategorisindeki blog yazılarım ile detaylandırmaya çalışıyorum.

Aşağıda özetleyeceğim çalışmaları aktif, pasif ve biten çalışmalar olmak üzere üç ayrı başlığa ayırdım. Faydalı olması dileğiyle…


Aktif Çalışmalar

Aktif çalışmalar kategorisinde derlenen çalışmalar; hali hazırda varlığı devam eden, az/çok düzenli emek ayırmayı sürdürdüğüm ve gelen katkılar ile büyümeye devam eden projeleri kapsıyor.

Mektepp

2016 yılında başladığımız Minizma hikayesi, imece isimli kuluçka merkezine dahil olmamız ile bambaşka bir rotaya çevrildi; Mektepp ortaya çıktı. Küresel Kalkınma Hedefleri’nden “Nitelikli Eğitim” (SDG-4) alanında faaliyet gösteren Mektepp, temelde öğretmenlerin iyi örneklerini paylaştıkları bir dijital paylaşım platformu. 2018 yılında yayın hayatına başlayan ve yüzbinlerce öğretmene ulaşan bu sosyal girişim, sadece web portalı olmakla kalmadı ve Educathon, Mektepp Buluşmaları, Öğretmen Oyunu gibi pek çok çalışmaya daha imza attı.

Hali hazırda ekip arkadaşlarımın önderliğinde devam eden ve her geçen gün büyüyerek sosyal etkisini arttıran Mektepp; benim için, profesyonel hayatımdan arta kalan vaktimde ilgilenebildiğim ancak içerisinde bulunmaktan da inanılmaz keyif aldığım bir oluşum. Umarım büyüyerek ilerlemeye devam eder!

Çeyrek Saat

Buraya yazı gelecek.


Pasif Çalışmalar

Pasif Çalışmalar kategorisinde derlenen çalışmalar; hayatını sürdürmeye devam eden, ancak artık üstüne emek harcanmayan ve yeni katkılar yapılmayan projeleri kapsıyor.

Küçük Elma Kurdu

Buraya yazı gelecek.

Cami Gezgini

Buraya yazı gelecek.


Biten Çalışmalar

Biten Çalışmalar kategorisinde derlenen çalışmalar; geçmiş dönemde emek harcanmış, ancak bugün hayatına devam etmeyen veya başka bir zaman diliminde tekrar hayata dönmek adına rafa kaldırılmış projeleri kapsıyor.

Minizma

Buraya yazı gelecek.

Stape

Buraya yazı gelecek.

3B Tasarım Mağazası

Buraya yazı gelecek.

Kitlesel Motivasyon

Buraya yazı gelecek.

Akatsuki TR

Buraya yazı gelecek.

Isınan Kalpler

Buraya yazı gelecek.